Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Nieruchomości Witankowo - Oferty wynajmu nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

10,01 zł/m²149,92 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferujemy na wynajem budynek pawilonu handlowego o powierzchni 149,92 m2, położony na działce o powierzchni 1520 m2. Nieruchomość położona jest w miejscowości Witankowo,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

70,02 zł/m²22,78 m² 1 595 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowy na I piętrze o pow. 22,87 m2 - gotowy do najmu. Brak opłat za powierzchnię wspólną. Powierzchnia zlokalizowana jest na I piętrze nowoczesnego biurowca klasy A, vis.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Szydłowo

Szydłowo(Witankowo + 10 km)

40 zł/m²238,97 m² 9 558 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal handlowo-usługowy o powierzchni 238,97 m2. Przedmiotowy lokal umiejscowiony jest na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

17,84 zł/m²145,16 m² 2 590 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Na wynajem lokal usługowy o pow. 145,16 m2 Piła ul. Zygmunta Starego. Do dyspozycji 6 pomieszczeń biurowych część socjalna (łazienka + wc) oraz hol. - biuro 28,34 m2 - biuro 12,22 m2 - hol 23,96.

Szczegóły ogłoszenia

70,46 zł/m²85,15 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal użytkowy na 2 piętrze nowego budynku użytkowego zlokalizowany przy Al. Powstańców Wielkopolskich. Wyjątkowa lokalizacja z doskonałym sąsiedztwem oraz przy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

36,67 zł/m²60 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Serdecznie polecamy na wynajem wolnostojący budynek usługowo-biurowo-handlowy z niesamowitym potencjałem! Atuty nieruchomości: liczne miejsca postojowe przy budynku. Dojazd drogą asfaltową do.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrodzona

Szydłowo(Witankowo + 10 km)

7 000 zł288 m² 24,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Hala magazynowo- usługowa o pow. 226 m 2 szydłowo przy głównej ulicy Do wynajęcia hala magazynowo- usługowa usytuowana przy głównej ulicy w Szydłowie - Oferuje funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

40,54 zł/m²37 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Na wynajem budynek biurowo- usługowy zlokalizowany w Pile przy ul Młodych- śmiłowska - Budynek usługowo - biurowy , parterowy wolnostojący o powierzchni 37 m2 z dachem płaskim krytym.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł56,80 m² 26,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

NA wynajem - przestronne mieszkanie 4-pokojowe z balkonem | os. Zatorze, wałcz Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu funkcjonalnego, 4-pokojowego mieszkania położonego na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

17 000 zł799 m² 21,28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 720 m²

Doskonale zlokalizowana hala produkcyjno - magazynowa na wynajem. Piła, motylewo, ul. Ceramiczna. Lokalizacja w ciągu ul. Przemysłowej, która będąc częścią obwodnicy Piły łączy drogi krajowe.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrzewana

Piła(Witankowo + 15 km)

37 800 zł880 m² 42,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Do wynajęcia hala biurowo - magazynowa w Pile! Powierzchnia magazynowa 690 m 2 i biurowa 190 m 2 Idealna lokalizacja dla Twojej firmy - ul. Bydgoska bezpośrednio przy obwodnicy Piły!.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij